Cart 0

ZMD Vending Services memasarkan pelbagai jenis Mesin Minuman/Makanan Layan Diri. Kesemua Mesin Layan Diri . Mesin Layan Diri ini adalah mesin ‘refurbished’, mesin terpakai dan mesin baru mengikut pesanan pelanggan diimport dari Jepun

 

Berikut merupakan spesifikasi Mesin Layan Diri.


RECONDITIONNEW
Seleksi      2025     30           36       42 30 (Hybrid) Mak.42  
JualanMinumanMinumanMinumanMinumanMinumanMinumanCombo
Suhu SejukSejukSejukSejukSejukSejukSejuk
Kapasiti Tin (S)4856047068121015595 
              Tin (L)355520520625735450 
               Botol70164164186192270 
Lebar (mm)9999991159125014571181852
Lebar Sisi (mm)599615629715800731882
Tinggi (mm)1830183018301830183018301830
Berat (kg)260264332396429247176
Kadar Voltan100V100V100V100V100V100V100V
Kadar Elektrik480/490W495/500W595/600W601/600W801/800W288/288W310W-595W